3048AB60-870F-4EC4-A0E7-3359B3DBFEC1

В усіх храмах УПЦ піднесуть молитви за жертв політичних репресій 1937-1938 років

17 травня 2020 року, у День пам’яті жертв політичних репресій, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія в усіх храмах та монастирях єпархій Української Православної Церкви звершать заупокійні літії.

Зазначається, що у зв’язку з відзначенням в Україні Дня пам’яті та з метою вшанування жертв масових політичних репресій 1937-1938 років, цього дня в усіх храмах звершуватимуться літії з жалобним передзвоном.

Пам’ять жертв політичних репресій в Україні вшановується у третю неділю травня. Традиційно цього дня в храмах Української Православної Церкви різних регіонів нашої держави підносять заупокійні молитви за тих, хто безвинно постраждав і прийняв страдальчеську кончину від безбожної влади.