5A8FE635-1D92-43EE-9913-AB83D315338D

В Свято-Воскресенському храмі звершено богослужіння у річницю виведення військ з Афганістану

15 лютого 2021 року вікарій Київської Митрополії єпископ Білогородський Сильвестр звершив Божественну літургію в Академічному храмі Воскресіння Христового у Києві (храм пам’яті загиблим і ветеранам Афганістану). Цього дня відзначається 32-а річниця виводу радянських військ з Афганістану.

Його Преосвященству співслужили настоятель храму протоієрей Сергій Ющик, а також клірики храму.

З благословення Предстоятеля Української Православної Церкви на Малому вході владика Сильвестр удостоїв кліриків храму церковних нагород.

Відповідно до благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія, за богослужінням були піднесені сугубі молитви про здоров’я воїнів-афганців та їх сімей, а також за упокій спочилих військовослужбовців-інтернаціоналістів.

За богослужінням молились студенти і вихованці Київських духовних шкіл, парафіяни храму, а також воїни-афганці та їхні родини.

Наприкінці богослужіння владика Сильвестр звершив освячення свічок, після чого у співслужінні духовенства звершив заупокійну літію за всіма спочилими в Афганістані воїнами-інтернаціоналістами біля пам’ятника Афганцям.

Наостанок, Його Преосвященство передав благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія, привітав присутніх зі святом Стрітення Господнього, а воїнів-афганців - з пам’ятною річницею.