76B69B47-B7F6-4861-943B-62A6510C7364

В Свято-Михайлівському храмі містечка Білогородка звершено архієрейське богослужіння

21 лютого 2021 року, у Неділю про митаря і фарисея, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії єпископ Білогородський Сильвестр звершив Божественну літургію в Свято-Михайлівському храмі містечка Білогородка.

Преосвященному владиці співслужив настоятель храму протоієрей В’ячеслав Лазорик, а також духовенство храму та гості у священному сані.

Після читання Святого Євангелія владика Сильвестр звернувся до присутніх з архіпастирським словом.

За богослужінням були піднесені посилені молитви про припинення епідемії коронавірусу та про лікарів, які ведуть боротьбу за життя і здоров’я хворих.

Після відпусту єпископ Сильвестр привітав усіх з підготовчою до Великого посту неділею та передав благословення Предстоятеля Української Православної Церкви.