2F431A1A-51C3-4F72-A8C6-6B305C3C46C5

В Свято-Богоявленському храмі на Позняках надають психологічну допомогу членам алко- та наркозалежних сімей

В храмі на честь Богоявлення, що на Позняках, протягом останніх 8 років проводяться зустрічі для родичів людей, що страждають від алкогольної та наркотичної залежностей.

Група взаємодопомоги для близьких алко- та наркозалежних проходить двічі на тиждень о 17.00 у понеділок та четвер.

Кожен, кого ви побачите на групі взаємодопомоги, на власному досвіді знає, що означає жити і любити залежну людину. Кожен, з нас пройшов довгий шлях зцілення свого болю і трансформації стосунків із залежною людиною. Ми готові вислухати Вас, поділитися власним досвідом, допомогти. Якщо ваша близька людина має залежність, страждає не тільки вона, але й рідні їй люди. Піклуйтесь про себе!

Наша адреса: храм Богоявлення у Дарницькому районі Києва, вул. О. Пчілки 3-Б.

Контактна особа – Олена Олександрівна тел.: 067-234-39-01