B47D62F9-08C1-492E-9E96-C852C2068875

В столичному Свято-Покровському храмі, що на Пріорці, перебуватимуть мощі святителя Спиридона

У столичному храмі на честь Покрову Пресвятої Богородиці, що на Пріорці, з 15 по 22 жовтня перебуватимуть мощі та черевичок святителя Спиридона Триміфунтського чудотворця. Святині привезли до столиці зі Свято-Іллінського монастиря Одеси.

Святителю Спиридону моляться про допомогу в фінансових, життєвих труднощах, він є помічником в благополучному вирішенні земельних і майнових справ, бізнесі, ділових питаннях. Батьки моляться йому про здоров'я і благополуччя дітей, так як він також є їх небесним покровителем.

Храм на честь Покрова Пресвятої Богородиці знаходиться в Києві по вулиці Мостицька,2. Доїхати до храму можна:

від станції метро «Почайна» - тролейбус 25, автобус 183;
від станції метро «Лук‘янівська» - тролейбус 6,8;
від станції метро «Контрактова площа» - автобус 72;
від станції метро «Нивки» - автобус 32;
від станції метро «Академмістечко» - автобус 437.

Доступ вірних до храму для молитовного поклоніння буде відкритим щодня з 8.00 до 19.00. Запрошуємо усіх до спільної молитви.