Храми Другого дарницького благочиння взяли участь у благодійній акції "Рюкзачок милосердя"

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія в усіх храмах Другого дарницького благочиння було організовано збір пожертв для дітей з нужденних сімей.

На свято Преображення Господнього шкільні рюкзаки разом з необхідним набором канцелярських приналежностей для школярів були вручені дітям переселенців із зони АТО, нужденних сімей та воїнів АТО. Загалом було вручено 22 набори.

Благочинний протоієрей Нестор Коломієць провів бесіду з дітьми та їх батьками, побажавши успіхів у навчанні. Також дітям були роздані солодкі подарунки, натільні хрестики та православна література.