Кассіан, єпископ Іванківський

i-200x300Єпископ Іванківський Кассіан (в миру - Шостак Олександр Костянтинович) народився 5 березня 1968 року у місті Києві.
У 1975-1968 рр. навчався школі №204 м. Києва.
У 1983-1985 рр. навчався в ПТУ №14.
У 1986-1988 рр. служив в армії.
У червні 1990 р став послушником у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі.
20 квітня 1992 році отримав благословення на носіння ряси і клобука.
11 вересня 1992 був рукоположений у сан диякона.
19 вересня 1992 року прийняв постриг у мантію з іменем Кассіан, на честь преподобного Кассіана Печерського.
29 листопада 1992 був хіротонісан у сан священика.
28 квітня 1994 нагороджений наперсним хрестом.
7 квітня 1995 року возведений у сан ігумена.
23 листопада 1995 нагороджений хрестом з прикрасами.
Ніс послух печерника, вівтарника, помічника скарбника, заступника начальника друкарні.
У 2000 році перейшов у Свято-Троїцький Іонинський монастир, де виконував послух доглядача-будівельника Звіринецьких печер в Києві.
11 квітня 2001 року був возведений у сан архімандрита.
У 2003 році закінчив Київську духовну семінарію.
9 липня 2009 року рішенням Священного Синоду УПЦ (Журнал №37) був призначений намісником новоутвореного Архангело-Михайлівського Звіринецького монастиря.
20 липня 2016 року рішенням Священного Синоду УПЦ (Журнал №37) був обраний єпископом і призначений вікарієм Київської Митрополії з титулом Іванківський.
31 липня 2016 року, у Неділю 6-ту після П’ятидесятниці, день пам’яті святих отців шести Вселенських соборів, відбулася хіротонія архімандрита Кассіана в єпископа Іванківського, вікарія Київської Митрополії, яку очолив Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua