Ісаакій, єпископ Ворзельський

i-200x300Єпископ Ісаакій (в миру - Андроник Федір Филиппович) народився 18 березня 1964 року в селі Гиличень Теленештського району Молдовської РСР.

З 1971 по 1981 рр. навчався у загальноосвітній школі.

З 1982 по 1984 рр. служив в армії.

1 вересня 1988 року вступив до Києво-Печерської Лаври в якості послушника.

16 лютого 1989 року був пострижений в чернецтво з ім'ям Ісаакій на честь преподобного Ісаакія Затворника Печерського.

16 березня 1990 року був рукоположений в сан ієродиякона.

9 січня 1991 року був рукоположений в сан ієромонаха.

У 1993 році був призначений скитоначальником у Свято-Покровську Голосіївську пустинь і возведений у сан ігумена.

У 1995 році був возведений у сан архімандрита.

У 1996 році став намісником чоловічого монастиря "Свято-Покровську Голосіївську пустинь".

21 жовтня 2009 року нагороджений правом носіння другого хреста з прикрасами. Рішенням Священного Синоду УПЦ (Журнал №43) від 18 жовтня 2016 року був призначений єпископом Ворзельським, вікарієм Київської Митрополії.

13 грудня 2016 року в чоловічому монастирі «Свято-Покровська Голосіївська пустинь» відбулася архієрейська хіротонія єпископа Ісаакія, яку очолив Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua