wpid-гербмо22.jpg.jpeg

У всіх храмах і монастирях Києва будуть піднесені молитви за загиблих та живих воїнів-інтернаціоналістів

Какнцелярія Київської Митрополії інформує, що 15 лютого 2021 року в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія у всіх храмах і монастирях Києва у цей день необхідно піднести молитви за загиблими, а також за живих учасників вищезгаданих бойових дій.

Текст прохання на заупокійній ектенії:

Еще молимся о упокоении рабов Божиих христолюбивых вождей и воинов в стране Афганстей и инех странех живот свой положивших и о еже проститися им всякому прегрешению, вольному же и невольному.

Текст прохання на сугубій ектенії:

Еще молимся о христолюбивых вождех и воинах в стране Афганстей и инех странех ратный подвиг совершавших, о еже податися им здравию непоколебимому, миру, долгоденствию во благо страны и Церкви нашея, прилежно молим ти ся, услыши и помилуй.

B4C0994B-3EED-4794-8FC9-B50DCD339B7F