98621CB3-938D-400C-886E-FDFC61B1315F

У Вербну неділю Блаженніший Митрополит Онуфрій очолив святкове богослужіння у Києво-Печерській Лаврі

21 квітня 2019 року, у Вербну неділю, свято Входу Господнього у Єрусалим, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію у храмі на честь преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Його Блаженству співслужили: намісник обителі митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, архієпископ Гурій (Кузьменко), архієпископ Бучанський Пантелеімон, єпископ Шепетівський і Славутський Євсевій, гості у священному сані та духовенство Києво-Печерської Лаври.

Після читання Святого Євангелія Предстоятель звернувся до пастви зі словом проповіді.

За літургією була піднесена сугуба молитва про мир в Україні та єдність Православної Церкви.

За богослужінням Блаженніший Митрополит Онуфрій звершив священицьку хіротонію над дияконом Максимом Школьним, кліриком столичного храму на честь всіх святих воїнів, та дияконську – над монахом Нестором (Головачем), насельником Києво-Печерської обителі.

Після Божественної літургії Блаженніший Владика привітав паству зі святом, побажав, щоб Господь сподобив побачити славу Свого славного Воскресіння, і благословив усіх.

Потім Архіпастир освятив вербові гілки і окропив святою водою вірян, які у великій кількості молились за святковим богослужінням.

news.church.ua