51F522E2-78A0-48EA-93A6-5C3E4C33841C

У Свято-Покровському монастирі вшанували пам‘ять преподобної Анастасії Київської

2 травня 2019 року, у день пам’яті святої преподобної Анастасії Київської, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія у Свято-Миколаївському соборі Свято-Покровського жіночого монастиря столиці була звершена святкова Божественна літургія.

Богослужіння очолив намісник Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел.

Його Високопреосвященству співслужили: вікарії Київської Митрополії архієпископ Фастівський Даміан та єпископ Білогородський Сильвестр, а також духовенство та гості обителі у священному сані.

Після читання Святого Євангелія митрополит Павел звернувся до присутніх з архіпастирським словом.

За Божественною літургією була піднесена сугуба молитва про мир в Україні та єдність Православної Церкви.

Після відпусту був звершений чин Славлення перед мощами преподобної Анастасії Київської.

Наприкінці богослужіння владика Павел привітав ігуменю монастиря Калісфенію (Шамайло) з сестрами, а також чисельних прихожан та паломників зі святом Світлого Христового Воскресіння та днем пам’яті засновниці обителі – святої Анастасії й передав благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія.