75220629_2443732822573526_5210159491735093248_n

У Свято-Покровському Голосіївському чоловічому монастирі відбувся форум священників м. Києва

12 листопада 2019 року з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія у стінах Свято-Покровського Голосіївського монастиря пройшов форум священників міста Києва за темою «Парафія як громада: роль священика на парафії». У форумі взяли участь вікарії Київської єпархії УПЦ архієпископ Боярський Феодосій та єпископ Баришивській Віктор, секретар Київської єпархії по місту Києву протоієрей Віктор Іващук (ведучий форуму), духовенство столиці.

З доповіддю на тему «Проблемні аспекти сучасного пастирства: взаємовідносини священнослужителів, сповідь священників, ставлення до ієрархічних нагород» виступив на форумі Високопреосвященний Феодосій, архієпископ Боярський. Зокрема владика докладно розповідь про канонічне ставлення духовенства і мирян до «таїнств» розкольницької «ПЦУ».

«Парафія очима мирян. Що парафіяни хочуть бачити від настоятеля?», — так називалась доповідь доктора філософських наук, доцента Харківського національного університету ім.. В. Н. Каразіна О, С. Філоненка.

Про досвід залучення мирян до участі у парафіяльному житті докладно розповів протоієрей Миколай Данілевич, настоятель київської парафії Спиридона Тримифунтського.

«Авторитет священика — запорука згуртованості парафії» — так називався виступ старійшого київського священика, настоятеля Свято-Ольгінського собору протоієрея Всеволода Рибчинського. О. Всеволод розповів про свій непростий шлях до священства, досвід роботи з людьми, будівництво храмового комплексу та широкий спектр роботи з парафіянами.

Заключним був виступ С. В. Ноздрачова, сертифікованого експерту Геллап (США) для розвитку талантів і сильних сторін особистості, в якому фахівець розповів про наукові дослідження керування підлеглими людьми, спираючись на їхні таланти і сильні сторони.

Завершився форум відповідями доповідачів на питання учасників форуму та спільною молитвою.