17ED9876-B4FE-4ED4-92D0-9113DDDB6F16

У Світлий Вівторок Блаженніший Митрополит Онуфрій освятив новий храм на Київщині

10 квітня 2018 року, у вівторок Світлої седмиці, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій здійснив повне освячення храму на честь великомученика Георгія Побідоносця і всіх святих воїнів, який відкрито на території спортивно-оздоровчого центру для дітей і підлітків в селі Круглик під Києвом.

Його Блаженству співслужило духовенство столиці та Київської єпархії.

Після чину освячення Його Блаженство звершив Божественну Літургію в храмі, по завершені якої очолив традиційний пасхальний хресний хід з читанням Святого Євангелія та окропленням віруючих святою водою.

Предстоятель привітав прихожан храму, благодійників та духовенство зі Світлим Христовим Воскресінням і зазначив: «Коли людина вміє протистояти фізичній силі, цим вона випрацьовує в собі імунітет протистоянні злу. У здорової людини, яка не намагається себе захистити, як правило, і дух слабий. Людський дух загартовується від витривалості тіла і дай Боже, щоб і благодійники цього храму, і вихованці, які будуть тут молитися, і всі прихожани завжди були здоровими і духом, і тілом».

Блаженніший владика подякував благодійникам, стараннями і коштом яких було споруджено цей храм, нагородив їх церковними нагородами, а потім був присутнім на заняттях однієї із спортивних секцій. Блаженніший владика привітав хлопців із Пасхою Господньою, вручив їм святкові подарунки і благословив.

news.church.ua

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua