4F8016DE-A987-4AE4-A88C-FD944B6CD9FE

У роковини смерті Блаженнішого Митрополита Володимира Предстоятель УПЦ звершив заупокійне богослужіння у Києво-Печерській Лаврі

5 липня 2019 року, у п’яті роковини з дня кончини Блаженнішого Митрополита Володимира (Сабодана, +2014), Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію в академічному храмі Різдва Пресвятої Богородиці та панахиду на могилі спочилого Предстоятеля УПЦ.

Його Блаженству співслужили: єпископ Баришівський Віктор, єпископ Переяслав-Хмельницький Діонісій, клірики Академічного храму та гості у священному сані.

Богослужбові піснеспіви виконував академічний хор під управлінням архімандрита Леонтія (Тупкала).

За Літургією були піднесені сугубі молитви про мир в Україні та за упокій душі Блаженнішого Митрополита Володимира.

Після закінчення Божественної літургії на могилі Блаженнішого Митрополита Володимира відбулася панахида за спочилим Предстоятелем Української Православної Церкви.

news.church.ua