45349C47-D6B7-4DB2-81D7-B63C6FB6275D

У Покровському монастирі вшанували пам’ять преподобної Анастасії Києво-Покровської

2 листопада 2020 року, у день знайдення мощей преподобної великої княгині Анастасії Києво-Покровської, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел очолив святкову Божественну літургію у Свято-Покровському жіночому монастирі Києва.

Його Високопреосвященству співслужили: Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, митрополит Ніжинський і Прилуцький Климент, архієпископ Обухівський Іона, архієпископ Фастівський Даміан, єпископ Баришівський Віктор, єпископ Білогородський Сильвестр, єпископ Згурівський Амвросій, єпископ Вишневський Спиридон, єпископ Бишівський Кирил.

Після читання Святого Євангелія митрополит Павел звернувся до присутніх з архіпастирським словом.

За богослужінням були піднесені посилені молитви про припинення епідемії коронавірусу та про лікарів, які ведуть боротьбу за життя і здоров’я хворих.

Після відпусту був звершений чин Славлення перед мощами преподобної Анастасії.

Наприкінці богослужіння владика Павел привітав ігуменю монастиря Калісфенію з сестрами, а також парафіян і паломників з днем пам’яті засновниці обителі – святої Анастасії та передав благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua