341834B5-C9DE-4CB4-BC85-A4220DAA8C15

У Неділю прощену Предстоятель очолив Божественну літургію у Києво-Печерській Лаврі

1 березня 2020 року, у Неділю сиропусну, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію у храмі на честь преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Його Блаженству співслужили: намісник обителі митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, архієпископ Бучанський Пантелеімон, єпископ Білогородський Сильвестр та духовенство монастиря.

За богослужінням молились численні парафіяни та паломники обителі, а також студенти Київських духовних шкіл.

Після читання Святого Євангелія Його Блаженство звернувся до пастви зі словом проповіді.

Під час богослужіння була піднесена сугуба молитва про мир в Україні та єдність Православної Церкви.

За Божественною літургією Предстоятель звершив дияконську хіротонію.

news.church.ua