00FBAA2A-DE23-402F-97CB-988F54452A68

У Неділю про блудного сина Предстоятель очолив Божественну літургію у кафедральному соборі Чернівців

24 лютого 2019 року, у Неділю про блудного сина, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію у Свято-Духівському Кафедральному соборі міста Чернівці.

Предстоятелю співслужили митрополит Чернівецький і Буковинський Мелетій, архієпископ Банченський Лонгін, єпископ Шепетівський і Славутський Євсевій, гості у священному сані та духовенство єпархії.

Після читання Святого Євангелія Блаженніший Владика звернувся до пастви зі словом проповіді.

Під час літургії була піднесена сугуба молитва про мир в Україні та єдність Православ’я.

По завершенні богослужіння Його Блаженство привітав архієреїв, духовенство та парафіян Свято-Духівського кафедрального собору з недільним днем і благословив усіх.

news.church.ua