A777892B-C3D9-4A61-93D8-720BDF30BE04

У Неділю після Різдва Христового Блаженніший Митрополит Онуфрій очолив богослужіння у Києво-Печерській Лаврі

10 січня 2021 року, у Неділю після Різдва Христового, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію в Успенському соборі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Предстоятелю співслужили: Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, митрополит Львівський і Галицький Філарет, архієпископ Бучанський Пантелеімон, єпископ Баришівський Віктор, єпископ Бородянський Марк, духовенство обителі та гості у священному сані.

Після читання Святого Євангелія Блаженніший владика звернувся до пастви зі словом проповіді.

«Бути з Христом тоді, коли Христос знаходиться у зневазі, це найбільший дар, який людина може принести Богу, – підкреслив Блаженніший владика. – Хай Господь допомагає нам, дорогі браття і сестри, завжди бути з Христом – і у дні благоденства, і у дні скорбот і гонінь. Тому що Христос – незмінний, незмінна Істина, і той, хто з Ним, той завжди перемагає».

За літургією піднесли особливі молитви про припинення епідемії коронавірусу, про хворих та лікарів.

Наприкінці богослужіння духовенство на чолі з Предстоятелем звершили чин Славлення перед іконою свята. Блаженніший Митрополит Онуфрій виголосив відпуст, привітав вірян зі святом та благословив паству.

news.church.ua