28BD7322-4BB0-4A66-B2FA-4A03986D3B63

У Недiлю перед Воздвиженням Предстоятель звершив лiтургiю у Києво-Печерській Лаврi

20 вересня 2020 року, у Неділю 15-ту після П’ятидесятниці, перед Воздвиженням, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію на площі перед Успенським собором Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Предстоятелю співслужили: архієпископ Бучанський Пантелеімон, єпископ Баришівський Віктор, єпископ Білогородський Сильвестр, єпископ Бородянський Марк, гості та духовенство Києво-Печерської Лаври.

Богослужбові піснеспіви виконували хор студентів Київських духовних шкіл під керівництвом архімандрита Романа (Подлубняка) та Митрополичий хор під керівництвом архімандрита Геронтія (Борисевича).

Після читання Святого Євангелія Предстоятель звернувся до пастви зі словом проповіді.

За богослужінням була піднесена особлива молитва про лікарів та припинення епідемії коронавірусу.

Після відпусту Блаженніший владика привітав паству з недільним днем, побажав необхідних благ для земного життя і для вічного спасіння та благословив вірян.

news.church.ua