1EDEDED1-3916-4657-B3EA-D7CA2FED6F5E

У Неділю 35-ту після П’ятидесятниці Предстоятель очолив Божественну літургію у Києво-Печерській Лаврі

27 січня 2019 року, у Неділю 35-ю після П’ятидесятниці, у день віддання свята Богоявлення, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію в храмі на честь преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Його Блаженству співслужили намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, архієпископ Бучанський Пантелеімон та духовенство монастиря.

Разом зі своїм Архіпастирем молились численні парафіяни та паломники Києво-Печерської обителі.

Після читання Святого Євангелія Предстоятель звернувся до пастви зі словом проповіді. Блаженніший Владика пояснив вірним притчу Спасителя про десять дів та розповів як здобути духовний єлей добрих справ для достойної зустрічі Господа.

Під час богослужіння була піднесена сугуба молитва про мир в Україні та про єдність Православної Церкви.

Блаженніший Архіпастир звершив ієрейську хіротонію над дияконом Олексієм Яланським, кліриком столичного храму на честь ікони Богородиці “Помічниця при пологах”.

Наприкінці богослужіння перед іконою свята був звершений молебень зі співом тропаря і кондака Богоявлення, після чого Блаженніший Митрополит Онуфрій привітав вірян з недільним днем та днем пам’яті святої рівноапостольної Ніни і благословив усіх присутніх.

news.church.ua

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua