wpid-001-2.jpg.jpeg

У мережі Інтернет розпочав роботу сайт храмового комплексу на честь Різдва Христового

У мережі інтернет розпочав свою роботу сайт храмового комплексу на честь Різдва Христового (вул. Шумського, 3б). Настоятель храму - благочинний Першого дарницького благочиння міста Києва протоієрей Василій Біляк.

В розділах сайту ви знайдете інформацію про храм, богослужіння, дізнаєтесь церковні новини та зможете задати питання священикам. Відвідини сайту дозволять користувачам ближче познайомитися з парафією на честь Різдва Христового і сприятимуть духовному просвітництву і воцерковленню.

Для оперативного отримання інформації про оновлення на сайті, спілкування між православними, зміцнення зв'язків та розвитку парафіяльного життя навколо храму також створені сторінки парафії в соціальних мережах Вконтакте та Facebook.

Побажання, пропозиції та рекомендації щодо роботи сайту можна залишати на сайті у розділі Гостьова книга або надсилати на електронну адресу редакції: bereznjaki.church@gmail.com