03B84667-4573-4994-9248-147F7B2101B2

У Макарові молитовно вшанували місцево шанований образ Божої Матері «Віднайдення загиблих»

18 лютого 2021 року, у день шанування ікони Божої Матері «Віднайдення загиблих», з благословення Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія вікарії Київської Митрополії архієпископ Фастівський Даміан та єпископ Бишівський Кирил звершили Божественну літургію в храмі пророка Божого Ілії містечка Макарів.

Саме тут перебуває місцево шанований список образу, на честь якого відзначається свято.

Архієреям співслужили намісник чоловічого монастиря на честь положення Ризи Божої Матері села Томашівка архімандрит Вассіан (Кучерук), благочинний Бишівського благочиння архімандрит Філарет (Єгоров), благочинний Макарівського благочиння протоієрей Іоанн Немеш, настоятель Свято-Іллінського храму протоієрей Андрій Ярош, клірики вікаріатства, представники братії чоловічого Свято-Введенського монастиря Києва та гості в священному сані.

Після Євангельського читання єпископ Кирил звернувся до присутніх із проповіддю, в якій розповів про історію вшанування ікони Божої Матері. Також він зазначив, що празник припадає на дні післясвята Стрітення, і цього дня в кожного є нагода зустрітися з Матір'ю Богонемовляти через вшанування Її святого образу.

На завершення Божественної літургії священнослужителі звершили читання канону перед місцево шанованою іконою Пресвятої Богородиці.

Архієпископ Даміан привітав усіх зі святом, подякував керуючому Макарівським вікаріатством і настоятелю храма за запрошення прибути на празник та передав благословення Предстоятеля Української Православної Церкви, який у ці непрості часи звертається до всіх нас із закликом стояти у вірі.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua