9A729B71-66B6-4C22-9F1B-7A1664B35BA8

У лаврському скиту відбудеться поминальне богослужіння напередодні річниці преставлення архієпископа Іларія (Шишковського)

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія 9 березня 2019 року в скиту на честь Печерської ікони Пресвятої Богородиці Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври (м. Київ, вул. Ягідна, 67) буде звершено заупокійну літургію напередодні річниці преставлення архієпископа Іларія (Шишковського).

Владика Іларій був керуючим Макарівським вікаріатством Київської єпархії Української Православної Церкви з моменту утворення вікаріатства в 2010 році й до моменту свого преставлення в березні 2018.

Зустріч архієрея - о 08:45.

По завершенні літургії - панахида на могилі архієпископа Іларія.

Запрошуємо священнослужителів, які матимуть можливість, взяти участь у богослужінні. Також щиросердно запрошуємо всіх вірян до участі в молитві, вшанувати пам'ять архіпастиря в скиту, де його поховано.

Інформація для священнослужителів. Ризниця біла. Ризи, прохання, мати з собою.