4B0448DB-A29B-48B0-96C4-A3B35BA94702

У Києво-Печерській Лаврі відбувся круглий стіл пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира

23 листопада 2020 року з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія у залі Церковно-археологічного музею Київської духовної академії відбувся круглий стіл, присвячений 85-літтю з дня народження Блаженнішого Митрополита Володимира (+5.07.2014).

Захід очолив Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній. У засіданні круглого столу взяли участь митрополит Ніжинський і Прилуцький Климент, єпископ Баришівський Віктор, ректор Київської духовної академії і семінарії єпископ Білогородський Сильвестр, голова Синодального відділу УПЦ «Церква і культура» ігуменя Серафима (Шевчик), професор КДА протоієрей Дмитрій Денисенко, старіший клірик Київської єпархії протоієрей Всеволод Рибчинський, а також представники медіа і культури, православної громадськості.

Під час роботи круглого столу учасники поділились своїми спогадами про спочилого Первосвятителя. Слово кожного учасника цієї зустрічі було сповнене величезної любові до покійного ієрарха, згадувалась святительська мудрість, простота, співчутливість Блаженнішого Володимира до кожної людини - будь то студент, селянин чи академік. Йшлося також про богословську, письменницькому і поетичну спадщину почилого Предстоятеля.

Захід висвітлювали журналісти центральних телеканалів України.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua