08B69CA7-1EFA-4A7B-9F5D-788306B0C0FA

У Києво-Печерській Лаврі відбувся форум з питань біоетики

14 травня 2018 року, напередодні Міжнародного дня сім’ї, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі відбувся форум «Біоетичні аспекти духовного і фізичного здоров’я сім’ї та особистості».

Для роботи в конференції було зареєстровано більше ста учасників із різних куточків України.

Очолив захід Голова Місії Синодального відділу УПЦ у справах сім’ї архієпископ Ровеньківський і Свердловський Пантелеімон. Форум відвідали вікарії Київської Митрополії архієпископ Боярський Феодосій та архієпископ Обухівський Іона.

На початку пленарного засідання було зачитано вітальне слово Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія. З вітанням до присутніх звернувся голова Місії архієпископ Ровеньківський і Свердловський Пантелеімон.

Пленарні засідання проходили у вигляді виступів учасників форуму на теми щодо діяльності Церкви у напрямку біоетики: протиабортна діяльність, репродуктивні технології, традиційні сімейні цінності, евтаназії тощо.

Заключним етапом форуму став Круглий стіл керівників єпархіальних відділів у справах сім’ї.

news.church.ua