C2992879-AEFE-43A1-B525-47B6D2FD5971

У Києво-Печерській Лаврі відбулися заходи в пам‘ять про Блаженнішого Митрополита Володимира

23 листопада 2019 року, у 84-у річницю з дня народження Блаженнішого Митрополита Володимира (Сабодана), на могилі спочилого Предстоятеля Української Православної Церкви була відслужена заупокійна літія, яку очолив Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній.

Разом з Його Високопреосвященством за богослужінням молились: митрополит Білоцерківський і Богуславський Августин, архієпископ Городницький Олександр, єпископ Баришівський Віктор, єпископ Білогородський Сильвестр, єпископ Переяслав-Хмельницький Діонісій, адміністрація, викладачі, співробітники, студенти і вихованці Київських духовних шкіл, духовенство Київської єпархії, а також паломники Києво-Печерської Лаври.

Богослужбові піснеспіви виконував академічний хор під управлінням архімандрита Романа (Подлубняка).

Після завершення літії у Церковно-археологічному музеї Київської духовної академії (корпус №63) відбулось відкриття виставки, присвяченої 84-й річниці з дня народження та 5-й річниці з дня преставлення Блаженнішого Митрополита Володимира (Сабодана).

Виставку відкрив Керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній. На відкритті також були присутні: директор Інституту археології НАНУ Петро Толочко, український літературознавець, кандидат філологічних наук, заслужений працівник культури України Сергій Гальченко, адміністрація, викладачі, студенти і вихованці Київських духовних шкіл, а також запрошені гості.

Захід висвітлювали провідні українські телеканали.

Організаторами виставки виступили музей «Православна Україна» та Київська духовна академія і семінарія.

Після вітальних слів виступив хор з рідного села блаженнішого митрополита Володимира, який заспівав пісню авторства спочилого предстоятеля «Ромашка белая».

Серед експонатів на виставці представлені особисті речі приснопам’ятного Блаженнішого Митрополита Володимира, нагороди та богослужбові речі, які він подарував музею «Православна Україна». Експонати представлені на 5 виставкових стендах.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua