70E8BF6E-8B1C-457B-985E-562CB715B5B1

У Києві відбувся з’їзд представників захоплених храмів Української Православної Церкви

22 лютого 2021 року з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія відбувся з’їзд представників захоплених храмів Української Православної Церкви, якиі постраждалі від рейдерських дій так званої ПЦУ. 338 священнослужителів та парафіян з чотирнадцяти областей України, які найбільше постраждали від рейдерських дій прихильників «ПЦУ» зібралися в храмі на честь преподобних Антонія та Феодосія Києво-Печерської Лаври.

Зібрання очолив Керуючий справами УПЦ митрополит Антоній. У президії серед присутніх були голова Інформаційно-просвітницького відділу Київської єпархії архієпископ Васильківський Миколай та секретар Київської єпархії по місту Києву протоієрей Віктор Іващук. Модерував захід протоієрей Миколай Данилевич.

Митрополит Бориспільський і Броварський Антоній оголосив вітання Блаженнішого Митрополита Онуфрія, у якому Предстоятель благословив учасників. Владика Антоній також звернувся до священнослужителів та вірян зі словом підтримки та розповів про діяльність Церкви у справі захисту релігійних прав і свобод.

Про поточну ситуацію з порушення прав та захист віруючих нашої Церкви розповів голова Синодального юридичного відділу УПЦ протоієрей Олександр Бахов. Він запропонував усім присутнім звертатися, у разі потреби, до юристів, які присутні в залі.

Віруючі захоплених розкольниками парафій повідомили присутніх про порушення релігійних прав та свобод у історіях своїх релігійних громад.

Учасники з’їзду прийняли звернення до Президента України, Прем’єр-міністра та Голиви Верховної Пади України із закликом захистити та забезпечити конституційні права віруючих Української Православної Церкви на вільне віросповідання.

На завершення, віруючі Української Православної Церкви записали відеозвернення до Президента України та інших представників влади з проханням захистити їхні права, а також звернулися до Помісних Православних Церков з закликом про підтримку.

news.church.ua

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua