428B7AE5-6217-4124-B5DD-6656A3EFF7E9

У Києві пройдуть Різдвяні обіди для бідних

400 бідних та бездомних візьмуть участь у Різдвяних обідах, які організовує Спільнота святого Егідія та рух «Молодь за мир». З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія у святкових благодійних акціях візьмуть участь волонтери Української Православної Церкви.

Святкові заходи для безхатченків, бідних та поодиноких літніх людей відбудуться, зокрема, на території споруджуваного Свято-Воскресенського собору у павільйоні Духовно-просвітницького центру.

«Наша громада протягом року піклується про знедолених. Але на Різдво прагнемо зробити свято особливо теплим і радісним для цих людей, щоб вони відчули, що новонароджений Богонемовля Христос турбується і про них, нікого не залишає без Своєї любові і уваги. В цей день накриваються святкові столи, бідні і волонтери, представники духовенства разом святкують народження Господа нашого Іісуса Христа, — говорить голова київської громади Спільноти святого Егідія Юрій Ліфансе. - Свято стає можливим завдяки піклуванню сотен людей, що у передріздвяний період збирають і готують подарунки, допомагають пригостити бідних. Для багатьох християнських родин це стало різдвяною традицією – прийти допомогти в організації свята. Підготовка підходить до завершення, але організатори запрошують волонтерів зареєструватися для участі у святі. Також потрібні подарунки: теплі нові речі, солодощі, предмети гігієни».

Різдвяний обід – святкова традиція, що вже цього року зібрала в світі 200 тис. людей. В Києві святкові обіди для бідних людей Спільнота святого Егідія організовує з 1999 р.

Реєстрація для волонтерів за посиланням:

Додаткова інформація за телефоном 0675028589

Акредитація журналістів: