У Київських духовних школах розпочала свою роботу VIІ щорічна студентська конференція

9 березня в актовому залі Києво-Печерської Лаври, з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія, відбулося відкриття VII щорічної конференції «Студентська наука в духовній школі», яка зібрала представників різних духовних і світських вищих навчальних закладів.

В рамках відкриття до учасників звернувся Керуючий справами Української Православної Церкви, ректор Київських духовних шкіл митрополит Бориспільський і Броварський Антоній. Його Високопреосвященство озвучив вітання Предстоятеля Української Православної Церкви організаторам та учасникам конференції.

Потім з програмною доповіддю «Життєвий шлях і наукова спадщина святителя Філарета Гумілевського» виступив ректор КДАіС митрополит Антоній.

В рамках пленарного засідання також прозвучали доповіді професора Академії протоієрея Олексія Добоша, і студентів магістратури КДА Павла Чамахуда і Харківської духовної семінарії диякона Георгія Тертишника.

Після завершення пленарного засідання конференція продовжила роботу по секціях.