A96FE3EC-2507-4647-A825-B113CDE62621

У Київській Митрополії відбувся ставленицький іспит для кандидатів на висвячення у священний сан

28 березня 2019 року з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія у Київській Митрополії відбулося засідання Ставленицької Комісії Київської єпархії Української Православної Церкви.

На засіданні, яке проходило під головуванням голови Комісії вікарія Київської Митрополії архієпископа Боярського Феодосія, були екзаменовані кандидати у сан священика і диякона для служіння на парафіях Київській єпархії.

У роботі Комісії також взяли участь: вікарій Київської Митрополії і секретар Київської єпархії єпископ Переяслав-Хмельницький Діонісій, секретар Київської єпархії по місту Київ протоієрей Віктор Іващук, духівник Київської єпархії і благочинний Києво-Печерської Лаври архімандрит Антоній (Оліферович).

За результатами іспиту Предстоятелю Української Православної Церкви будуть подані клопотання про рукоположення.