4362F65F-5B94-416E-B893-CC42DEA0813B

У Київській Митрополії відбувся ставленицький іспит для кандидатів на рукоположення у священний сан

31 березня 2021 року з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія у Київській Митрополії відбулося засідання Ставленицької комісії Київської єпархії Української Православної Церкви.

На засіданні, яке проходило під головуванням голови комісії вікарія Київської Митрополії єпископа Переяслав-Хмельницького Діонісія, були екзаменовані кандидати у сан священика і диякона для служіння на парафіях Київської єпархії.

В роботі комісії також взяли участь: секретар Київської єпархії по місту Києву протоієрей Віктор Іващук, благочинний Першого Дарницького благочиння протоієрей Василій Біляк, духівник Київської єпархії та Києво-Печерської Лаври архімандрит Антоній (Оліферович).

За результатами іспиту Предстоятелю Української Православної Церкви будуть подані клопотання про рукоположення.