3D7997C8-5B28-4F1C-828F-5A0989AB707E

У Київській Митрополії відбувся ставленицький іспит для кандидатів на рукоположення у священний сан

18 червня 2020 року з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія у Київській Митрополії відбулося засідання Ставленицької Комісії Київської єпархії Української Православної Церкви.

На засіданні, яке проходило під головуванням голови комісії вікарія Київської Митрополії архієпископа Боярського Феодосія, були екзаменовані кандидати на висвячення у сан священика і диякона для служіння у Київській єпархії.

В роботі Комісії також взяли участь: вікарій Київської Митрополії і секретар Київської єпархії єпископ Переяслав-Хмельницький Діонісій, секретар Київської єпархії по місту Київ протоієрей Віктор Іващук, духівник Київської єпархії та благочинний Києво-Печерської Лаври архімандрит Антоній (Оліферович).

За результатами іспиту Предстоятелю Української Православної Церкви будуть подані клопотання про хіротонії.