ED1080FA-019D-4980-9A7E-E2903F1D0D99

У Київській Митрополії обговорили план заходів з протидії поширенню COVID-19

23 березня 2020 року у Києво-Печерській Лаврі з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія відбулося зібрання вікарних єпископів, намісників та ігумень монастирів Київської єпархії. Очолив зібрання Керуючий справами Української Православної Церкви митрополит Бориспільський і Броварський Антоній.

На виконання циркулярного листа, щодо участі єпархій УПЦ у заходах з протидії поширенню коронавірусної інфекції COVID-19 на зібранні було визначено алгоритм соціальної роботи церковних установ та кліру Київської єпархії в умовах пандемії.

Зокрема на нараді було вирішено першочергово організувати наступне:

• Налагодити закупівлю, пошив та безкоштовне поширення на кожній парафії та у монастирях м. Києва засобів індивідуального захисту.
  • Монастирським пошивним майстерням переорієнтувати свою діяльність на пошив захисних масок для населення.
  • На кожній парафії створити волонтерські групи для забезпечення предметами першої необхідності і продуктами харчування людей похилого віку, а також перевезення на власному транспорті медичних працівників до місця їх роботи і додому.
  • Усім монастирям Київської єпархії бути готовими надати поселення для медичних працівників, які мешкають за межами Києва.

news.church.ua