У Ірпінському благочинні проведено фестиваль колядок “Різдвяна Зірка”

8 січня, на другий день Різдва Христового, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія Ірпінське благочиння спільно з Відділом культури, національностей та релігій Ірпінської міської ради організували та провели третій міський православний фестиваль колядок, щедрівок та вертепів "Різдвяна Зірка".

У цьому році у фестивалі взяли участь 10 творчих колективів та індивідуальні виконавці майже з усіх парафій Ірпінського благочиння, а також вихованці музичної школи міста – більше ста учасників. Зокрема, це - творчі колективи Ірпеня, сіл Романівка та Дмитрівка, селища Коцюбинське.

Зі сцени лунали тропар святу Різдва Христового, колядки, щедрівки, авторські пісні, вірші та старовинні різдвяні гімни. Недільна школа Свято-Троїцького храму м. Ірпеня поставила ляльковий вертеп. Захоплюючий вертеп поставили й віряни із храму Успіння Пресвятої Богородиці селища Коцюбинське.

Ірпінський благочинний протоієрей Олександр Федоричко, підбиваючи підсумки фестивалю, відзначив зростання рівня виконавської майстерності творчих колективів, і нагородив усіх учасників почесними дипломами та подарунками.