455F46CB-14BA-42C4-9FE4-9C8A78F0EC25

У Голосіївському благочинні вшанували пам’ять загиблих захисників Батьківщини

22 червня 2020 року, в день початку Великої Вітчизняної війни, в Голосіївському парку біля пам’ятника захистникам Києва від німецьких нацистів зібралися ветерани, члени молодіжного руху "Парасолька" та прихожани найближчих храмів, щоб вшанувати пам’ять загиблих воїнів.

З благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія благочинний Голосіївського благочиння протоієрей Павел Кирилов звершив панахиду за загиблими захистниками нашої Батькивщини.

У своєму слові протоієрей Павел сказав: "Війна - це страждання і смерть. Головними жертвами війни першими стають прості солдати, вони страждають від болю та ран, вони терплять голод та холод. Захищати свій народ та покласти життя за свою землю - не просто подвиг, це виконання головної заповіді про любов до Бога та ближніх".

Після спільної молитви ветерани ділилися спогадами з молоддю про ті важки часи та читали воєнні вірші.