У Голосіївському благочинні відбувся мітинг-реквієм до 29-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС

24 квітня з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія та на запрошення Голосіївської районної адміністрації священики Голосіївського благочиння взяли участь у мітингу-реквіємі з нагоди 29-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС.

Після виступу заступника голови Голосіївської РДА та ветеранів-чорнобильців була звершена панахида за всіма загиблими від наслідків Чорнобильської катастрофи. Благочинний Голосіївського благочиння протоієрей Павел Кирилов у своїй проповіді, зокрема, сказав: "Цього року день спогаду Чорнобильської аварії випав на Радоницю - поминальний день після Великодня. Що для нас Чорнобиль? У першу чергу - це вікова трагедія нашого народу, подія, яка змінила хід історії. Для когось Чорнобиль - це закінчення земного життя, а для когось - початок страждань і хвороб. Чорнобиль - це дотик до Вічності на межі життя і смерті, до чогось незвіданого, тому що поняття вічності нерозривно пов'язане з Богом, адже Бог поза часом і поза простором.

Ми радіємо Воскресінню Христовому. Але тільки той, хто розуміє, що воскресіння настає після Голгофи і хреста, хто без нарікання приймає дарований кожному з нас життєвий хрест, хто в надії на Господа терпляче переносить спокуси, які приходять до нас від світу, плоті і диавола, хто мужньо бореться зі злом в цьому світі і кладе душу свою за ближніх своїх, той сьогодні радісно вигукує "Цей день, його ж створив Господь, радіймо в онь!".

Будемо славити Воскреслого Господа не тільки устами, але й нашими справами, нашим життям. Тільки тоді Пасха для нас буде очисною та рятівною.

Сьогодні ми підносимо свої молитви за здоров'я живих і за упокій померлих героїв Чорнобиля", - зауважив отець благочинний.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua