D5AB4353-B7C3-4448-83A3-96C48F88A3B0

У Голосіївському благочинні розробили план дій з допомоги нужденним під час пандемії

На виконання благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія щодо участі УПЦ у заходах з протидії поширенню коронавірусної інфекції у Голосіївському благочинні розробили план дій спрямованих на захист та допомогу прихожанам і усім нужденним у складний час.

Духовенство Свято-Вознесенського храму та молодіжний рух "Парасолька" разом з небайдужими парафіянами організували збір, фасування та доставку продуктів харчування для ветеранів та малозабезпечених мешканців Голосіївського району. Перші 190 продуктових наборів вже знайшли своїх споживачів.

Крім того, традиційно, в зоні особливої уваги хлопців та дівчат з "Парасольки" - площа Льва Толстого, Майдан Незалежності, Бесарабська площа та Залізничний вокзал, де збираються безхатченки, щоб поїсти та отримати ліки, ковдри та іншу допомогу.

Духовенство не тільки активно спілкується з бідними, але й бере участь у роздачі продуктів та необхідних речей. Кожного дня з 12.00 до 15.00 в Свято-Вознесенському храмі годують нужденних. Все робиться з дотриманням санітарних норм в умовах карантину.

Голова Синодального відділу соціального служіння та благодійництва УПЦ протоієрей Сергій Екшіян та голова Соціального відділу Київської єпархії протоієрей Павел Білий передали необхідні матеріали і у Голосіївському благочинні розпочали шити захистні маски.