89296BB5-50E5-434B-A515-C077223F8C31

У День Хрещення Русі міжнародний телефорум об’єднає людей православних країн

У День Хрещення Русі, 28 липня, на телеканалі «112 Україна» відбудеться міжнародний телефорум «Люди. День Хрещення Русі». Як повідомляє Центр інформації УПЦ з посиланням на tv.112.ua, святковий телефорум об'єднає світове православне духовенство, представників різних сфер діяльності з України і країн всього світу.

«У телефорумі прозвучать привітання православним України від представників Православних Церков світу. Поділяться своїми думками керівник міжнародної організації «День Хрещення Русі» рок-музикант Олег Карамазов, легендарний ведучий радіо BBC Сєва Новгородцев, абсолютний чемпіон світу з боксу Олександр Усик, директор Інституту серця Міністерства охорони здоров'я України Борис Тодуров, культуролог і оглядач Юрій Молчанов, магістр Лондонської школи економіки Ірина Мартін, телеакадеміки Влад Ряшин, академік Петро Толочко, заслужений лікар України Ростислав Валіхновський і інші люди з різних куточків України та країн світу», - повідомляють організатори.

За їх словами, міжнародний форум «підкреслить незаперечне значення Хрещення Русі у розвитку східноєвропейської православної цивілізації, а також розкриє місію спадкоємиці Київського хрещення - Української Православної Церкви та її народу».

Початок телефоруму о 14.00.

«Наш телефорум - це нагадування про вічні цінності, які і через тисячу років після того, як князь Володимир хрестив Русь, є ключовими у житті кожної людини. Наші гості пояснять, чому, на їхню думку, святкування річниці Хрещення Русі актуально і в турбулентному 2020 році. А глядачі, сподіваюся, разом з нами приділять кілька годин питань духовності і світоглядних орієнтирів», - розповів генеральний директор телеканалу Єгор Бенкендорф.

Крім того, в ефірі «112 Україна» буде показаний багатосерійний телевізійний фільм «Сказання про Хрещення Русі», про історію християнізації Русі від проповіді апостола Андрія (I ст.) - до її хрещення рівноапостольним князем Володимиром (X століття).

Як повідомлялося раніше, в День Хрещення Русі телеканал «Інтер» транслюватиме літургію з Києво-Печерської лаври.

Пряма трансляція Божественної літургії в Києво-Печерській Лаврі, яку очолить Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Онуфрій, почнеться у вівторок, 28 липня, о 09.00.

Перед трансляцією святкового богослужіння, о 07.45, телеканал покаже документальний проект «Києво-Печерська Лавра. Фотографія тисячоліття».

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua