Різдво-Іоанна-Предтечі-7

У день свята Різдва Іоанна Предтечі Предстоятель очолив Божественну літургію у Києво-Печерській Лаврі

7 липня 2019 року, у Неділю 3-тю після П’ятидесятниці, свято Різдва Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію в Успенському соборі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Його Блаженству співслужили: намісник Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, архієпископ Бучанський Пантелеімон, а також братія обителі у священному сані.

Після читання Святого Євангелія Предстоятель звернувся до всіх присутніх зі словом проповіді, у якому розповів про історію різдва Предтечі Господнього, про родовід святого пророка, про його родинний зв’язок зі Спасителем, про його життєвий подвиг, проповідь і мученицьку кончину.

Під час літургії була піднесена сугуба молитва про мир в Україні та єдність Православної Церкви.

Після завершення богослужіння Архіпастир подякував архієреям і духовенству, які співслужили, за молитви, привітав причасників з прийняттям Животворящих Христових Таїн, іменинників, що носять ім’я святого Предтечі Іоанна — з днем небесного покровителя. На завершення Блаженніший Митрополит Онуфрій закликаав на паству Боже благословення.