FC7FDE8E-40EE-4097-BE4F-47517168B69D

У день Собору Пресвятої Богородиці Предстоятель очолив Божественну літургію у Флорівському монастирі

8 січня 2021 року, у день Собору Пресвятої Богородиці, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію у Свято-Флорівському жіночому монастирі м. Києва.

Предстоятелю співслужили вікарії Київської Митрополії єпископ Ірпінський Лавр і єпископ Бородянський Марк, духовенство монастиря та гості у священному сані. За богослужінням молилась настоятелька обителі ігуменя Євлампія (Єлисейкіна) із сестрами монастиря.

На малому вході Блаженніший Митрополит Онуфрій відзначив кліриків і насельниць Флорівського монастиря церковними нагородами. Ігуменю Євлампію Архіпастир нагородив хрестом з прикрасами.

За Літургією піднесли посилені молитви про припинення епідемії, про лікарів та хворих.

Наприкінці богослужіння священнослужителі на чолі з Предстоятелем звершили чин славлення перед іконою свята.

news.church.ua