wpid-img_1867_edit.jpg

У день Різдва Христового Предстоятель Української Православної Церкви очолив літургію в лаврському храмі Антонія i Феодосія

7 січня, на свято Різдва Христового, Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію в лаврському храмі преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Його Блаженству співслужили: намісник обителі митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, Керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, архієпископ Макарівський Іларій, єпископ Ірпінський Климент, а також духовенство монастиря та гості в священному сані.

За богослужінням Блаженніший владика виголосив сугубу молитву за мир в Україні.

Після запричасного вірша митрополит Павел зачитав Різдвяне послання Предстоятеля.

Наприкінці літургії перед іконою Різдва відбувся чин Славлення, після чого Блаженніший Митрополит Онуфрій привітав усіх присутніх з двонадесятим святом Різдва Христового та благословив усіх.

По завершенні богослужіння у Хресто-Воздвиженському храмі Києво-Печерської Лаври Його Блаженство привітали з Різдвом Христовим і проспівали святкові колядки насельники обителі, студенти Київських духовних шкіл, численні хорові колективи та парафіяни храмів Київської єпархії.

news.church.ua