B3E076FC-9E00-40FC-A1B0-EF9FA3E7A5C0

У день Різдва Христового Предстоятель очолив святкове богослужіння у Києво-Печерській Лаврі

7 січня 2021 року, у день свята Різдва Христового, Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій звершив Божественну літургію у храмі на честь преподобних Антонія і Феодосія Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Предстоятелю співслужили намісник Києво-Печерської Лаври митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній, архієпископ Бучанський Пантелеімон, єпископ Баришівський Віктор, єпископ Білогородський Сильвестр, єпископ Ірпінський Лавр, єпископ Бородянський Марк та братія обителі у священному сані.

На сугубій єктенії піднесли особливі прохання про лікарів та хворих. Блаженніший владика помолився про припинення епідемії коронавірусу, «щоб ми трудились для Бога з усякою вдячністю».

Після запричасного вірша Предстоятель привітав паству з Різдвом Христовим та роздав подарунки дітям.

Відеопривітання Блаженнішого Митрополита Онуфрія з Різдвом Христовим багатомільйонній пастві можна переглянути тут.

Наприкінці Літургії перед іконою Різдва відбувся чин славлення.