509CF1F3-307F-4A26-8DDC-52B94E30F813

У день Радониці архієпископ Феодосій звершив освячення каплиці на столичному кладовищі

17 квітня, в день сугубого пасхального поминання спочилих - Радониці, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія вікарій Київської Митрополії архієпископ Боярський Феодосій звершив закладку пам'ятної капсули і освячення каплиці при вході на кладовище в Пущі-Водиці Оболонського району м.Києва.

Його Високопреосвященству співслужили: благочинний кладовищенських храмів протоієрей Сергій Вейго, благочинний Голосіївського благочиння протоієрей Павел Кирилов, настоятель храму в Пущі-Водиці протоієрей Іоанн Грицько і духовенство міста. На богослужінні молилися численні миряни.

Під час чину освячення архієпископ Феодосій заклав в стіну каплиці бронзову капсулу з пам'ятною Благословенною Грамотою Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія з датами її заснування і споруди та іменами покійних і живих благодійників, в пам'ять і на кошти яких була зведена каплиця.

Після закінчення богослужіння Високопреосвященний владика передав присутнім благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія і вимовив проповідь.