Воздвиження-Хреста-9

У день престольного свята Блаженніший Митрополит Онуфрій очолив Божественну літургію у Хресто-Воздвиженському храмі Києво-Печерської Лаври

27 вересня 2019 року, у день свята Воздвиження Чесного і Животворящого Хреста Господнього, Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій очолив Божественну літургію у Хресто-Воздвиженському храмі Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври.

Його Блаженству співслужили: намісник Києво-Печерської обителі митрополит Вишгородський і Чорнобильський Павел, голова Відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ митрополит Луганський і Алчевський Митрофан, митрополит Ровеньківський і Свердловський Пантелеімон, єпископ Білогородський Сильвестр, єпископ Згурівський Амвросій, духовенство монастиря та гості у священному сані з Румунської і Японської Православних Церков.

Після читання Святого Євангелія Блаженніший Владика звернувся до пастви зі словом проповіді.

За богослужінням було піднесено сугубу молитву про мир в Україні та єдність Православної Церкви.

Предстоятель звершив дияконську хіротонію над Романом Слабченком, кліриком храму Почаївської ікони Божої Матері у місті Буча.

Наприкінці богослужіння священнослужителі на чолі з Блаженнішим Владикою вклонилися Чесному Хресту. Архіпастир привітав вірян зі святом та благословив усіх.

news.church.ua