29-1024x683

Свято-Введенська парафія Голосіївського благочиння відзначила престольне свято

4 грудня 2019 року, у день свята Введення в храм Пресвятої Богородиці, вікарій Київської Митрополії архієпископ Боярський Феодосій з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія очолив богослужіння престольного свята Свято-Введенської парафії, що у столичному житловому масиві Теремки.

Його Високопреосвященству співслужили: єпископ Білогородський Сильвестр, керуючий Південно-східним київським вікаріатством, а також секретар Київської єпархії по місту Київ протоієрей Віктор Іващук, благочинний Голосіївського благочиння протоієрей Павел Кирилов, заступник голови Відділу зовнішніх церковних зв’язків УПЦ протоієрей Миколай Данилевич, духовенство та гості парафії у священному сані.

Зі словом проповіді після Євангелія до прихожан звернувся клірик храму протоієрей Роман Симонович. За богослужінням була піднесена сугуба молитва про мир в Україні та єдність Православної Церкви. Частину піснеспівів на літургії виконав дитячий парафіяльний хор. На богослужінні молилися друзі і попечителі парафії - голова Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації Сергій Садовий і депутат Київради від Голосіївського району Вадим Іванченко.

Після закінчення літургії Преосвященні архіпастирі звершили чин освячення стінного розпису храму, який був завершений до цього дня. Після освячення розпису відбувся святковий хресний хід. На завершення богослужіння архієпископ Феодосій передав причту і парафіянам привітання з престольним днем від Блаженнішого Митрополита Онуфрія, подякував Преосвященному владиці Сильвестру за молитовне співслужіння і від імені Предстоятеля Церкви вручив нагороди працівникам приходу.

За старанні багаторічні труди Ордена преподобного Іова Почаївського ІІІ ступеня був удостоєний економ парафії протоієрей Ростислав Тимошенко. Регенту парафіяльного хору Наталії Кухаренко був вручений Орден преподобної Анастасії Київської. Також Благословенних Грамот Предстоятеля Української Православної Церкви були удостоєні багаторічні півчі Введенського "Обиденного" храму.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua