17F63DC6-CE6D-4F9F-8161-1192E69F8CFF

Свято-Введенська парафія Голосіївського благочиння відзначила престольне свято

4 грудня 2020 року, на свято Введення в храм Пресвятої Богородиці, з благословення Блаженнішого митрополита Київського і всієї України Онуфрія архієпископ Черкаський і Канівський Феодосій та єпископ Білогородський Сильвестр очолили богослужіння в Свято-Введенському «Обиденному» храмі, що у столичному житловому масиві Теремки.

Архієреям співслужили благочинний Голосіївського благочиння протоієрей Павел Кирилов, духовенство храму та гості у священному сані.

За богослужінням були піднесені посилені молитви про припинення епідемії коронавірусу та про лікарів, які ведуть боротьбу за життя і здоров’я хворих.

Наприкінці богослужіння було звершено чин Славління перед шанованим храмовим образом.

Архієпископ Феодосій передав благословення Блаженнішого Митрополита Онуфрія та привітав духовенство і парафіян храму з престольним святом.