Свято-Вознесенська парафія, що на Деміївці, відзначила мале престольне свято

14 січня, у день пам'яті святителя Василія Великого, архієпископа Кесарії Кападокійської, парафія на честь Вознесіння Христового, що на Деміївці, відзначила мале престольне свято - приділ головного храму освячений на честь святителя Василія.

Напередодні, 13 січня, Всенічне бдіння з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія звершив вікарій Київської Митрополії єпископ Васильківський Миколай, керуючий Південним київським вікаріатством. Його Преосвященству співслужили настоятель храму і благочинний Голосіївського благочиння протоієрей Павел Кирилов та духовенство парафії.

На полієлеї владика Миколай звернувся до вірян з архіпастирським словом. Архієрей привітав всіх присутніх з наступаючим новим роком, храмовим святом та побажав допомоги Божої за молитвами святителя Василія Великого.

У сам день свята в храмі були звершені дві Божественних літургії. Наприкінці другого богослужіння отець Павел привітав кліриків парафії з Днем тезоіменитства - протоієрея Василія Стецяка та протоієрея Василія Вовченка. Отець благочинний побажав їм здоров'я в несенні пастирського служіння та наслідувати прикладу великого святителя Божого Василія.

Для всіх бажаючих після спільної молитви була запропонована благодійна трапеза.