EA96EE5F-CC23-4355-84F5-87BDF27965D4

Свято-Троїцька парафія, що на Троєщині, відзначила мале престольне свято

8 листопада 2019 року, у день пам’яті великомученика Димитрія Солунського, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія керуючий Східним київським вікаріатством єпископ Баришівський Віктор звершив Божественну літургію в Свято-Троїцькому соборі з нагоди престольного свята нижнього храму на честь великомученика Димитрія.

Його Преосвященству співслужили настоятель храму протоієрей Димитрій Григорак та духовенство благочиння.

За Божественною літургією була піднесена сугуба молитва про мир в Україні та єдність Церкви.

Після закінчення літургії владика Віктор передав привітання від Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія з нагоди Дня тезоіменитства протоієрею Димитрію Григораку.