06

Священики Солом’янського благочиння взяли участь у заходах до Дня святого Миколая

19 грудня, в день пам'яті святителя і чудотворця Миколая, в Солом'янському районі міста Києва відбулися заходи з нагоди свята, в яких взяло участь духовенство Солом'янського благочиння з благолосвення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія.

Так, в Територіальному центрі (бул. І.Лепсе, 83-a) для дітей, хворих на ДЦП, відбувся святковий концерт. Від храму на честь прп. Сергія Радонезького Солом'янського благочиння дітей привітав та роздав їм подарунки протоієрей Олександр Кошилка.

З нагоди свята в Гімназії біотехнології №177 м. Києва протоієрей Миколай Скрижалін розповів про життя і чудеса святого Миколая, привітав зі святом та благословив усіх на добрі справи. Також в цей день отець Миколай відвідав Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України "ОХМАТДИТ" (вул. Чорновола, 28/1 та вул. Мельникова, 24), де звернувся до дітей, батьків, медперсоналу зі святковою проповіддю та подарував усім ікои святителя. Священик звершив хрещення новонароджених, благословив хворих в палатах та реанімаціях.

prp-sergiy.kiev.ua