IMG_4352

Священики Київської єпархії мали зустріч з представником Комітету Верховної Ради України з питань науки та освіти

23 червня з благословення Блаженнішого Митрополита Київського та всієї України Онуфрія, благочинний Другого Шевченківського благочиння протоієрей Владислав Софійчук та благочинний Бишівського благочиння архімандрит Філарет (Єгоровим) зустрілися в Комітеті Верховної Ради України з питань науки та освіти з заступником директора Департамента правового забезпечення - начальником Відділу нормативної роботи та правової експертизи Міністерства освіти та науки України Олександром Сичем. Протоієрей Владислав є викладачем педагогіки у Київській духовній академії, а також займає посаду ректора Вищих православних богословських курсів імені святого рівноапостольного князя Володимира Всеукраїнського православного педагогічного товариства, у якому архімандрит Філарет також є викладачем духовних дисциплін.

Священнослужителі обговорили з представником профільного міністерства питання щодо викладання предметів духовного спрямування в середніх і вищих навчальних закладах нашої країни. Державний службовець розповів про проект нового закону України про освіту, запропонований комітетом.

Було обговорено питання перспектив співпраці священнослужителів Української Православної Церкви та працівників Міністерства освіти та науки.

Наприкінці зустрічі пан Сич подякував отцю Владиславу та отцю Філарету за плідну бесіду.

© 2013–2014 Офіційний сайт Київської Митрополії Української Православної Церкви

Передрук матеріалів тільки за наявності посилання

Зворотній зв'язок info@mitropolia.kiev.ua